Bateria wodociągowa Tres Base-tres plus 21617010
Zdjęcia 3 |
Tres Base-tres plus 21617010 |
|
Główka prysznicowa wykonana z tworzywa ABS. Mikser wytwarza hałas nie większy niż 30 dB.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tres Base-tres plus 21617010
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tres Bateria wannowa ścienna Tres Base Plus chrom połysk 21617010 | 519 zł |
Tres Base Plus bateria wannowa z kpl. natryskowym 21617010 | 320 zł |
TRES BASE- PLUS BATERIA WANNOWA CZARNA 21617010NM | 649 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →