SSD Transcend MTS600 M.2 TS128GMTS600 128 GB
Wideo 1Zdjęcia 3 | 761 zł Kup! TANIA DOSTAWA ! - ! Transcend SSD M.2 2260 128GB SATA3 MLC INDUSTRIAL - PAwww.net-s.plDostawa: w Polsce Złóż skargę |
Transcend TS128GMTS600 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Transcend MTS600 M.2 TS128GMTS600
Ceny na Transcend MTS600 M.2 TS128GMTS600 |
---|---|---|---|---|
Transcend MTS600 M.2 TS32GMTS600 32 GB | od 463 zł | 1 oferta | ||
Transcend MTS600 M.2 TS64GMTS600 64 GB | od 379 zł | 2 oferty | ||
Transcend MTS600 M.2 TS128GMTS600 128 GB | od 761 zł | 1 oferta | ||
Transcend MTS600 M.2 TS256GMTS600 256 GB | od 522 zł | 2 oferty |
Polecamy