Pamięć RAM Transcend JetRam DDR4 SO-DIMM 1x16Gb JM2666HSE-16G
Transcend JM2666HSE-16G |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Transcend JetRam DDR4 SO-DIMM 1x16Gb
Ceny na Transcend JetRam DDR4 SO-DIMM 1x16Gb |
---|---|---|---|---|
Transcend JetRam DDR4 SO-DIMM 1x16Gb JM2666HSB-16G | od 164 zł | 4 oferty | ||
Transcend JetRam DDR4 SO-DIMM 1x16Gb JM2666HSE-16G | od 169 zł | 3 oferty | ||
Transcend JetRam DDR4 SO-DIMM 1x16Gb JM3200HSB-16G | od 163 zł | 2 oferty | ||
Transcend JetRam DDR4 SO-DIMM 1x16Gb JM3200HSE-16G | od 155 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →