Pamięć RAM Transcend JetRam DDR4 SO-DIMM 1x32Gb JM2666HSE-32G
Transcend JM2666HSE-32G 2666 MHz CL19 3200 MHz CL22 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Transcend JetRam DDR4 SO-DIMM 1x32Gb JM2666HSE-32G
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Transcend JetRam 32GB [1x32GB 2666Mhz DDR4 CL19 SODIMM] RD-DDR4SO-TRN-005 | 319 zł |
Pamięć TRANSCEND (SODIMM\DDR4\32 GB\2666MHz\1.2V\19 CL\Single) | 375 zł |
Pamięć do laptopa Transcend JetRam, SODIMM, DDR4, 32 GB, 2866 MHz, CL19 (J | 313 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! TRANSCEND 32GB JM DDR4 2666Mhz SO-DIMM 2Rx8 2Gx8 CL19 | 358 zł |
Transcend JetRam, SODIMM, DDR4, 32 GB, 2866 MHz, CL19 | 322 zł |
Pamięć TRANSCEND (SODIMM\DDR4\32 GB\2666MHz\1.2V\19 CL\Single) | 362 zł |
Modyfikacje Transcend JetRam DDR4 SO-DIMM 1x32Gb
Ceny na Transcend JetRam DDR4 SO-DIMM 1x32Gb |
---|---|---|---|---|
Transcend JetRam DDR4 SO-DIMM 1x32Gb JM2666HSE-32G | od 313 zł | 6 oferty | ||
Transcend JetRam DDR4 SO-DIMM 1x32Gb JM3200HSE-32G | od 309 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →