Оперативна пам'ять Synology DDR4 SO-DIMM 1x4Gb D4NESO-2666-4G
Synology D4NESO-2666-4G |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Synology 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Synology.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Synology DDR4 SO-DIMM 1x4Gb D4NESO-2666-4G
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Synology 4GB D4NESO-2666-4G Non-ECC SO-DIMM f DVA3219 | 394 zł |
Synology - DDR4 - 4 GB - SO-DIMM 260-pin - unbuffered | 452 zł |
Synology Pamięć DDR4 4GB non-ECC Unbuffered SODIMM D4NESO-2666-4G 266Mhz 1 | 407 zł |
Synology Pamięć DDR4 4GB non-ECC Unbuffered SODIMM D4NESO-2666-4G 266Mhz 1 | 423 zł |
Synology D4NESO-2666-4G moduł pamięci 4 GB 1 x 4 GB D4NESO-2666-4G | 461 zł |
Synology Pamięć DDR4 4GB non-ECC Unbuffered SODIMM D4NESO-2666-4G 266Mhz 1 | 407 zł |
Synology D4neso 2666 1x4gb Ddr4 2666mhz Ram Zielony Z661661/D4NESO-2666-4G | 439 zł |
Модификації Synology DDR4 SO-DIMM 1x4Gb
Ціни на Synology DDR4 SO-DIMM 1x4Gb |
---|---|---|---|---|
Synology DDR4 SO-DIMM 1x4Gb D4NESO-2666-4G | від 394 zł | 7 пропозицій | ||
Synology DDR4 SO-DIMM 1x4Gb D4ES01-4G | від 372 zł | 7 пропозицій | ||
Synology DDR4 SO-DIMM 1x4Gb D4ES02-4G | від 375 zł | 7 пропозицій |
Рекомендуємо