Pamięć RAM Synology DDR4 SO-DIMM 1x4Gb D4NESO-2666-4G
Synology D4NESO-2666-4G |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Synology 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Synology.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Synology DDR4 SO-DIMM 1x4Gb D4NESO-2666-4G
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Synology 4GB D4NESO-2666-4G Non-ECC SO-DIMM f DVA3219 | 394 zł |
Synology - DDR4 - 4 GB - SO-DIMM 260-pin - unbuffered | 452 zł |
Synology Pamięć DDR4 4GB non-ECC Unbuffered SODIMM D4NESO-2666-4G 266Mhz 1 | 407 zł |
Synology Pamięć DDR4 4GB non-ECC Unbuffered SODIMM D4NESO-2666-4G 266Mhz 1 | 422 zł |
Synology D4NESO-2666-4G moduł pamięci 4 GB 1 x 4 GB D4NESO-2666-4G | 457 zł |
pokaż 7 ofert
Modyfikacje Synology DDR4 SO-DIMM 1x4Gb
Ceny na Synology DDR4 SO-DIMM 1x4Gb |
---|---|---|---|---|
Synology DDR4 SO-DIMM 1x4Gb D4NESO-2666-4G | od 394 zł | 12 oferty | ||
Synology DDR4 SO-DIMM 1x4Gb D4ES01-4G | od 372 zł | 9 oferty | ||
Synology DDR4 SO-DIMM 1x4Gb D4ES02-4G | od 375 zł | 7 oferty |
Polecamy