Pamięć RAM Transcend JetRam DDR4 SO-DIMM 1x16Gb JM3200HSE-16G
Transcend JM3200HSE-16G |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Transcend JetRam DDR4 SO-DIMM 1x16Gb JM3200HSE-16G
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Transcend JetRam 3200 MHz DDR4 DRAM pamięć laptopa 16 GB CL22 JM3200HSE-16 | 165 zł |
Pamięć RAM DDR4 Transcend JM3200HSE-16G 16 GB | 165 zł |
Transcend JetRam, SODIMM, DDR4, 16 GB, 3200 MHz, CL22 | 154 zł |
Transcend Jm3200hse 16gb 2x8gb Ddr4 3200mhz Ram Przezroczysty 901850340 | 323 zł |
Transcend Jm3200hse-16g 1x16gb Ddr4 3200mhz Ram Przezroczysty | 200 zł |
Modyfikacje Transcend JetRam DDR4 SO-DIMM 1x16Gb
Ceny na Transcend JetRam DDR4 SO-DIMM 1x16Gb |
---|---|---|---|---|
Transcend JetRam DDR4 SO-DIMM 1x16Gb JM2666HSB-16G | od 161 zł | 6 oferty | ||
Transcend JetRam DDR4 SO-DIMM 1x16Gb JM2666HSE-16G | od 160 zł | 6 oferty | ||
Transcend JetRam DDR4 SO-DIMM 1x16Gb JM3200HSB-16G | od 163 zł | 2 oferty | ||
Transcend JetRam DDR4 SO-DIMM 1x16Gb JM3200HSE-16G | od 154 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →