SSD Transcend ESD360C TS1TESD360C 1 TB
Zdjęcia 7 |
Transcend TS1TESD360C |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Transcend ESD360C TS1TESD360C
Ceny na Transcend ESD360C TS1TESD360C |
---|---|---|---|---|
Transcend ESD360C TS1TESD360C 1 TB | od 545 zł | 2 oferty | ||
Transcend ESD360C TS2TESD360C 2 TB | od 937 zł | 2 oferty | ||
Transcend ESD360C TS4TESD360C 4 TB | od 1 643 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →