SSD Transcend 825S TS250GMTS825S 250 GB
Transcend TS250GMTS825S |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Transcend 825S TS250GMTS825S 250 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Transcend SSD 825S M2 250 GB Serial ATA III 3D NAND - TS250GMTS825S TS250G | 113 zł |
Transcend 825S SSD - 250GB - SATA-600 - M.2 2280 | 149 zł |
Transcend 250GB M.2 SATA 825S - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny z | 129 zł |
Modyfikacje Transcend 825S TS250GMTS825S
Ceny na Transcend 825S TS250GMTS825S |
---|---|---|---|---|
Transcend 825S TS250GMTS825S 250 GB | od 113 zł | 3 oferty | ||
Transcend 825S TS500GMTS825S 500 GB | od 197 zł | 7 oferty | ||
Transcend 825S TS1TMTS825S 1 TB | od 341 zł | 1 oferta | ||
Transcend 825S TS2TMTS825S 2 TB | od 628 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →