SSD Transcend 115S TS1TMTE115S 1 TB
Transcend TS1TMTE115S |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Transcend 115S TS1TMTE115S 1 TB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Transcend 1TB M2 2280 PCIe Gen3x4 NVMe TLC DR TS1TMTE115S | 341 zł |
Transcend M.2 115S 1TB PCIe Gen3 x4 | 399 zł |
Transcend Ts1tmte115s 1tb Ssd M.2 Przezroczysty | 555 zł |
Modyfikacje Transcend 115S TS1TMTE115S
Ceny na Transcend 115S TS1TMTE115S |
---|---|---|---|---|
Transcend 115S TS250GMTE115S 250 GB | od 134 zł | 6 oferty | ||
Transcend 115S TS500GMTE115S 500 GB | od 179 zł | 5 oferty | ||
Transcend 115S TS1TMTE115S 1 TB | od 341 zł | 4 oferty | ||
Transcend 115S TS2TMTE115S 2 TB | od 517 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →