Grill kontaktowy Tefal OptiGrill Elite GC750 czarny (GC750830)
Wideo 2Zdjęcia 4 |
Tefal OptiGrill Elite GC750 czarny stal nierdzewna |
|
Wyświetlacz z odliczanym czasem gotowania i wyborem potrawy lub stopnia wysmażenia. Automatycznie dobiera żądany poziom stopień wysmażenia w zależności od grubości produktu.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tefal 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tefal.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tefal OptiGrill Elite GC750 czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tefal Optigrill Elite GC7508 grill kontaktowy czarny 2000 W B09V1JK2JH | 990 zł |
Grill Opiekacz Elektryczny TEFAL Optigrill GC7508 | 999 zł |
Tefal GC750830 OptiGrill Elite | 999 zł |
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości grilla elektrycznego Tefal OptiGrill Elite GC7508:burger
kanapka
ryba
owoce morza
ziemniaki
papryka
czerwone mięso
kurczak
kiełbasa
boczek
bakłażan
pomidor
- Gotowanie mrożonek
- Funkcja smażonej skórki
- Długość przewodu zasilającego - 60 cm
Modyfikacje Tefal OptiGrill Elite GC750
Ceny na Tefal OptiGrill Elite GC750 |
---|---|---|---|---|
Tefal OptiGrill Elite GC750 czarny | od 990 zł | 3 oferty | ||
Tefal OptiGrill Elite GC750D stal nierdzewna | od 629 zł | 23 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →