Grill kontaktowy Tefal SuperGrill GC451B stal nierdzewna (GC451B12)
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Tefal SuperGrill GC451B |
|
Kontaktowy grill elektryczny firmy Tefal, reprezentujący średni przedział cenowy, należy do linii marki SuperGrill. Cechą charakterystyczną modelu jest możliwość przechylania pokrywy o 180 stopni, co umożliwia korzystanie z urządzenia otwartego, czyli do gotowania na grillu. W tradycyjnym scenariuszu z zamkniętymi płytami rozmiar powierzchni roboczej to dość zwykle 30x20 cm, a szczególnie w przypadku umieszczania grubych produktów istnieje możliwość regulacji wysokości górnego panelu.
Grill elektryczny Tefal SuperGrill GC 451B jest idealny do gotowania mięsa, ponieważ ma płyty faliste. W sumie są tu 4 ustawienia temperatury, z których najmniejszy nadaje się do smażenia warzyw, a maksymalny do gotowania rumianych steków o różnym stopniu zapieczenia. Użytkownik może kontrolować gotowość samodzielnie lub w trybie automatycznym - zegarem cyfrowym z wyłączeniem urządzenia po określonym czasie. Inne chipsy obejmują obecność wysokiej jakości powłoki zapobiegającej przywieraniu, która pozwala odmówić lub zmniejszyć ilość oleju podczas gotowania. Ponadto zdejmowane elementy (paleta i talerze) można czyścić z brudu w zmywarce.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tefal 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tefal.
Kup Tefal SuperGrill GC451B stal nierdzewna
Wszystkie ceny 10 →TEFAL SuperGrill GC451B12 Grill elektryczny Moc 2000 W Grill kontaktowy el | 408 zł |
TEFAL Grill TEFAL GC451B12 Supergrill Srebrny | 429 zł |
Tefal SuperGrill GC451B12 | 566 zł |
Tefal GC451B12 SuperGrill srebrny AGDM-GRIL-TEF-096 | 499 zł |
Tefal Super Grill GC451B 600cm2 | 422 zł |