Гриль-барбекю Tefal Plancha Malaga Successor CB5038 чорний
Фото 7 |
Tefal Plancha Malaga Successor CB5038 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tefal Plancha Malaga Successor CB5038 чорний
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Grill elektryczny plancha TEFAL MALAGA CB5038 | 399 zł |
Grill Plancha TEFAL CB503813 PLA MALAGA SUCCESSOR THERMOSPOT | 331 zł |
Grill elektryczny Tefal CB503813 | 279 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →