Контактний гриль Tefal SuperGrill XL GC461B нержавіюча сталь (GC461B34)
Відео 1Фото 4 |
Tefal SuperGrill XL GC461B |
|
Контактний гриль компанії Tefal відноситься до рішень лінійки SuperGrill, яка об'єднує моделі середнього цінового сегмента і не мають автопрограм, як представники серії OptiGrill. Також тут запропоновані збільшені за розміром робочі поверхні (36 на 22.5 см), що дозволить за раз приготувати більше порцій їжі. Конструкцією приладу передбачена як гнучке регулювання висоти верхньої пластини (стане в нагоді, наприклад, для розміщення товстих шматків м'яса або «багатоярусних» бургерів), так і відкривання на 180 градусів з можливістю приготування а-ля барбекю.
Електрогриль Tefal SuperGrill XL GC 461b підтримує 4 температурних режиму роботи. Мінімальний підходить для готування овочів і фруктів, другий — для сендвічів і бургерів, третій — для риби і птиці, а максимальний — для підрум'янених м'ясних стейків. Користувачам також пропонується зручний контроль часу приготування з налаштуванням таймера з автоматичним вимиканням моделі. Рифлені пластини з антипригарним покриттям тут знімні, тому їх буде простіше очищати від забруднень. А робити це можна навіть в посудомийній машині (причому разом з піддоном для збору жиру).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Купити Tefal SuperGrill XL GC461B нержавіюча сталь
TEFAL grill elektryczny SUPERGRILL XL z timerem GC461B Regulowany termosta | 478 zł |
Grill elektryczny Tefal GC461B34 | 707 zł |
Grill elektryczny TEFAL SuperGrill XXL GC461B34 | 599 zł |
Grill Tefal GC461B34 SuperGrill Xl Czarny/INOX | 519 zł |