Контактний гриль Taurus Etna Inox нержавіюча сталь
Фото 8 |
Taurus Etna Inox |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Taurus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Taurus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Taurus Etna Inox нержавіюча сталь
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Taurus ETNA INOX 2 w 1 Grill Żelazko do grillowania powierzchnia antyadhez | 335 zł |
Grill elektryczny Taurus Etna Inox | 304 zł |
Taurus Etna Inox 2200w Electric Grill Czarny One Size / EU Plug 968079 | 278 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →