Контактний гриль Braun MultiGrill 7 Contact grill CG 7020 нержавіюча сталь
Фото 8 |
Braun MultiGrill 7 Contact grill CG 7020 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Braun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Braun.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Braun MultiGrill 7 Contact grill CG 7020 нержавіюча сталь
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
BRA grill kontaktowy CG 7020 0X17900000 | 494 zł |
Grill elektryczny Braun Multigrill 7 CG7020 0X17900000 | 549 zł |
Braun Multigrill 7 CG7020 czarny/inox AGDM-GRIL-BRA-002 | 449 zł |
Grill elektryczny Braun Multigrill 7 CG7020 2000 W | 494 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →