Контактний гриль Braun MultiGrill 9 Pro Contact grill CG 9140 нержавіюча сталь
Фото 17 |
Braun MultiGrill 9 Pro Contact grill CG 9140 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Braun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Braun.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Braun MultiGrill 9 Pro Contact grill CG 9140 нержавіюча сталь
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Braun MultiGrill 9 CG9140 czarny AGDM-GRIL-BRA-005 | 929 zł |
Braun, Grill Elektryczny, Multigrill 9 Pro, Cg 9140, Czarny, Stal Nierdzew | 929 zł |
Grill Braun Multigrill 9 Pro CG9140 | 903 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →