Контактний гриль Braun MultiGrill 9 Contact grill CG 9040 нержавіюча сталь
Фото 8 |
Braun MultiGrill 9 Contact grill CG 9040 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Braun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Braun.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Braun MultiGrill 9 Contact grill CG 9040 нержавіюча сталь
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Grill elektryczny Braun Multigrill 9 CG9040 0X17900003 | 899 zł |
Braun MultiGrill 9 CG9040 srebrno-czarny AGDM-GRIL-BRA-004 | 899 zł |
Grill elektryczny Braun Grill elektryczny Braun Multigrill 9 CG9040 2000 W | 866 zł |
Grill elektryczny Braun Multigrill 9 CG9040 2000 W | 799 zł |
Braun CG9040 | 899 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →