Grill kontaktowy Braun MultiGrill 9 Contact grill CG 9040 stal nierdzewna
Zdjęcia 8 |
Braun MultiGrill 9 Contact grill CG 9040 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Braun 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Braun.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Braun MultiGrill 9 Contact grill CG 9040 stal nierdzewna
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Grill elektryczny Braun Multigrill 9 CG9040 0X17900003 | 899 zł |
Braun MultiGrill 9 CG9040 srebrno-czarny AGDM-GRIL-BRA-004 | 899 zł |
Grill elektryczny Braun Grill elektryczny Braun Multigrill 9 CG9040 2000 W | 866 zł |
Grill elektryczny Braun Multigrill 9 CG9040 2000 W | 799 zł |
Braun CG9040 | 899 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →