Grill kontaktowy Braun MultiGrill 9 Pro Contact grill CG 9140 stal nierdzewna
Zdjęcia 17 |
Braun MultiGrill 9 Pro Contact grill CG 9140 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Braun 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Braun.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Braun MultiGrill 9 Pro Contact grill CG 9140 stal nierdzewna
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Braun MultiGrill 9 CG9140 czarny AGDM-GRIL-BRA-005 | 929 zł |
Braun, Grill Elektryczny, Multigrill 9 Pro, Cg 9140, Czarny, Stal Nierdzew | 929 zł |
Grill Braun Multigrill 9 Pro CG9140 | 903 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →