Контактний гриль Tefal OptiGrill 2in1 GC772D нержавіюча сталь
Фото 10 |
Tefal OptiGrill 2in1 GC772D |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tefal OptiGrill 2in1 GC772D нержавіюча сталь
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Tefal GC772D OptiGrill inteligentny grill kontaktowy 2 w 1 grillowanie i g | 1 088 zł |
Tefal OptiGrill 2w1 GC772D30 Programy automatyczne | 999 zł |
Grill elektryczny Tefal Optigrill 2w1 GC772D30 | 949 zł |
Składany grill elektryczny Tefal GC772D30 srebrny/szary 2100 W | 999 zł |
Tefal OptiGrill 2w1 GC772D30 Programy automatyczne | 1 099 zł |
Grill Tefal OptiGrill 2 v 1 GC772D30 Inox | 1 034 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →