Контактний гриль Tefal Inicio GC241D нержавіюча сталь (GC241D38)
Відео 1Фото 5 |
Tefal Inicio GC241D |
|
Що представляє лінійку Inicio контактний гриль є молодшим рішенням модельного ряду компанії Tefal. Модель насамперед призначена для швидкого приготування паніні (італійських сендвічів) та інших закритих бутербродів. Але завдяки потужності в 2000 Вт вона може застосовуватися для готування різних страв, включаючи грилі овочів, риби, птиці та м'яса (стейків). Спеціально для цих цілей тут передбачені рифлені пластини розміром 30х20 см з антипригарним покриттям, що дозволяє скоротити кількість використовуваного масла/жиру.
Контактний електрогриль Tefal Inicio GC 241d має тільки один режим роботи, тому основною змінною буде виступати час роботи. Відповідні рекомендації у вигляді рецептів для готування різних страв завбачливо включені в комплект поставки з приладом. Робочі поверхні моделі злегка нахилені, щоб жир і сік стікав в спеціальний піддон. Він тут знімний, що спрощує процедуру догляду, більш того процес очищення можна автоматизувати, розмістивши лоток в посудомийній машині. До інших особливостей відноситься лаконічне механічне управління, наявність шарніра для побудови пластин по висоті, а також можливість вертикального зберігання.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Купити Tefal Inicio GC241D нержавіюча сталь
Усі ціни 9 →Tefal Gc241D Grill Elektryczny Tworzywo Sztuczne/Stal Nierdzewna 2000 W Wi | 224 zł |
Grill elektryczny TEFAL INICIO PANINI GC241D | 299 zł |
Tefal Inicio | 300 zł |
Grill elektryczny Tefal GC241D | 289 zł |
Grill elektryczny TEFAL Inicio GC241D38 | 339 zł |