Grill kontaktowy Tefal Inicio GC241D stal nierdzewna (GC241D38)
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Tefal Inicio GC241D |
|
Grill kontaktowy reprezentujący linię Inicio jest młodszym rozwiązaniem linii Tefal. Model przeznaczony przede wszystkim do błyskawicznego przygotowania panini (kanapki włoskie) oraz innych zamkniętych kanapek. Ale dzięki mocy 2000 W może być używany do gotowania różnorodnych potraw, w tym grillowania warzyw, ryb, drobiu i mięsa (steków). Specjalnie do tego celu powstały płyty ryflowane o wymiarach 30x20 cm z powłoką nieprzywierającą, co pozwala na zmniejszenie ilości zużytego oleju/tłuszczu.
Kontaktowy grill elektryczny Tefal Inicio GC 241D ma tylko jeden tryb pracy, więc główną zmienną będzie czas pracy. Odpowiednie zalecenia w postaci przepisów na przygotowanie różnych potraw są dyskretnie zawarte w zakresie dostawy z urządzeniem. Powierzchnie robocze modelu są lekko pochylone, aby tłuszcz i sok mogły spływać do specjalnej tacy. Jest tutaj zdejmowany, co upraszcza procedurę czyszczenia, ponadto proces czyszczenia można zautomatyzować, umieszczając tackę w zmywarce. Inne funkcje obejmują lakoniczne mechaniczne elementy sterujące, zawias do płytek wysokości i pionowe przechowywanie.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tefal 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tefal.
Kup Tefal Inicio GC241D stal nierdzewna
Wszystkie ceny 10 →Tefal Gc241D Grill Elektryczny Tworzywo Sztuczne/Stal Nierdzewna 2000 W Wi | 206 zł |
Tefal Inicio | 300 zł |
Grill elektryczny TEFAL INICIO PANINI GC241D | 299 zł |
Grill elektryczny Tefal GC241D | 289 zł |
Grill elektryczny Tefal Inicio GC241D38 2000 W | 199 zł |