Grill kontaktowy Tefal Ultracompact GC3050 stal nierdzewna (GC305012)
Wideo 1Zdjęcia 8 |
Tefal Ultracompact GC3050 |
|
Grill elektryczny Tefal można zaliczyć do rozwiązania klasy średniej. Model reprezentuje linię Ultra Compact i jest pozycjonowany jako kompaktowe (wymiary 20x36x35 cm) urządzenie do przygotowywania steków i nie tylko. Sugerowane są tutaj 3 temperatury robocze. W związku z tym minimum nadaje się do gotowania warzyw i ryb, medium do kanapek, a maksimum do mięsa i wędlin. Ponadto grill kontaktowy Tefal Ultracompact GC 3050 zapewnia różne scenariusze użytkowania, ponieważ oprócz pracy w stanie zamkniętym otwiera się o 180 stopni i faktycznie przekształca się w grilla o dwóch powierzchniach roboczych o wymiarach 30x20 cm każda.
Model jest wyposażony w dwie ryflowane płyty, które mają powłokę zapobiegającą przywieraniu i umożliwiają gotowanie z minimalną ilością oleju (lub w ogóle bez oleju). Panele są zdejmowane w celu łatwej konserwacji. Dodatkowo zarówno je, jak i tackę na tłuszcz można czyścić z brudu w zmywarce. Sterowanie modelu jest bardzo lakoniczne, ale istniejące przyciski i przełącznik obrotowy uzupełnia informacyjny wskaźnik gotowania.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tefal 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tefal.
Kup Tefal Ultracompact GC3050 stal nierdzewna
Wszystkie ceny 11 →Tefal Ultra Compact Classic Grill Elektryczny Srebrny 38 x 21 x 38 cm GC30 | 360 zł |
Grill elektryczny TEFAL ULTRACOMPACT 600 GC3050 | 399 zł |
No name Grill elektryczny TEFAL UltraCompact GC305012, 2000 W, stal nierdz | 491 zł |
Grill elektryczny Tefal GC3050 | 399 zł |
Zestaw Grill elektryczny Compact GC3050 Frytkownica beztłuszczowa Tefal | 499 zł |
- Schowek na przewód