Grill kontaktowy Tefal SuperGrill XL GC461B stal nierdzewna (GC461B34)
Wideo 1Zdjęcia 4 |
Tefal SuperGrill XL GC461B |
|
Grill kontaktowy Tefal należy do rozwiązań linii SuperGrill, która łączy modele ze średniej półki cenowej i nie ma programów samochodowych, takich jak przedstawiciele serii OptiGrill. Dostępne są również powiększone powierzchnie robocze (36 na 22,5 cm), które pozwolą na jednoczesne gotowanie większej ilości porcji jedzenia. Konstrukcja urządzenia zapewnia zarówno elastyczną regulację wysokości blatu (przydatną np.
do układania grubych kawałków mięsa czy „wielopoziomowych” burgerów), jak i otwieranie o 180 stopni z możliwością gotowania a la grill. Grill elektryczny Tefal SuperGrill XL GC 461B obsługuje 4 tryby temperatury. Minimum nadaje się do gotowania warzyw i owoców, drugie do kanapek i hamburgerów, trzecie do ryb i drobiu, a maksimum do opiekanych steków mięsnych. Użytkownicy mają również do dyspozycji wygodną kontrolę czasu gotowania z ustawieniem timera z automatycznym wyłączaniem modelu. Nieprzywierające płyty faliste są tutaj wyjmowane, dzięki czemu łatwiej będzie je wyczyścić z brudu. I możesz to zrobić nawet w zmywarce (i razem z tacą ociekową).
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tefal 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tefal.
Kup Tefal SuperGrill XL GC461B stal nierdzewna
TEFAL grill elektryczny SUPERGRILL XL z timerem GC461B Regulowany termosta | 478 zł |
Grill elektryczny Tefal GC461B34 | 707 zł |
Grill elektryczny TEFAL SuperGrill XXL GC461B34 | 599 zł |
Grill Tefal GC461B34 SuperGrill Xl Czarny/INOX | 519 zł |