Grill kontaktowy Tefal OptiGrill Elite GC750D stal nierdzewna (GC750D30)
Wideo 2Zdjęcia 6 |
Tefal OptiGrill Elite GC750D czarny stal nierdzewna |
|
Grill kontaktowy jest jednym ze starszych modeli linii OptiGrill i ogólnie linii Tefal. Urządzenie wyposażone jest w dotykowy panel sterowania, który znajduje się na uchwycie dociskowym. Dostępny jest również kolorowy wyświetlacz, który zwiększa wygodę w procesie wyboru trybów, pozwala na ustawienie wyłącznika czasowego oraz wyświetla czas odliczania do końca cyklu. Zaawansowany stan urządzenia potwierdza również obecność automatycznego systemu gotowania.
Tak więc grill elektryczny Tefal OptiGrill Elite GC 750D jest wyposażony w specjalne czujniki, w tym czujnik do określania grubości produktu, i oferuje użytkownikowi 12 programów automatycznych. Z ich pomocą proponuje się gotować różne warzywa, ryby i owoce morza, kanapki, hamburgery, drób i oczywiście steki. W tym drugim przypadku możesz ustawić wymagany poziom gotowania. Oprócz tych programów automatycznych oferowane są funkcje gotowania mrożonych półproduktów i uzyskiwania smażonej skórki, a także tryb ręczny z możliwością wyboru różnych temperatur pracy (od 110 do 250°C). Inne cechy urządzenia to obecność wyjmowanych płyt z tektury falistej o wymiarach 30x20 cm oraz tacki na tłuszcz, które można myć z brudu w zmywarce.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tefal 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tefal.
Kup Tefal OptiGrill Elite GC750D stal nierdzewna
Wszystkie ceny 18 →Tefal Optigrill Elite GC750D elektryczny grill do pomieszczeń 12 automatyc | 789 zł |
Grill Tefal OptiGrill Elite GC750D30 | 669 zł |
Tefal Optigrill Elite GC750D30 | 744 zł |
Grill elektryczny TEFAL OPTIGRILL ELITE GC750D | 799 zł |
Tefal GC750D30 srebrny AGDM-GRIL-TEF-087 | 799 zł |
- Gotowanie mrożonek
- Funkcja smażonej skórki
- Długość przewodu zasilającego - 60 cm
Modyfikacje Tefal OptiGrill Elite GC750D
Ceny na Tefal OptiGrill Elite GC750D |
---|---|---|---|---|
Tefal OptiGrill Elite GC750 czarny | od 990 zł | 2 oferty | ||
Tefal OptiGrill Elite GC750D stal nierdzewna | od 629 zł | 19 oferty |