Grill kontaktowy Tefal OptiGrill 4in1 GC774D stal nierdzewna
Zdjęcia 10 |
Tefal OptiGrill 4in1 GC774D |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tefal 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tefal.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tefal OptiGrill 4in1 GC774D stal nierdzewna
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tefal GC774D OptiGrill grill kontaktowy 4 w 1 inteligentne grillowanie 9 a | 1 421 zł |
TEFAL Grill TEFAL GC774D30 OPTIGRILL 4IN1 INOX EE Srebrny | 1 199 zł |
Tefal OptiGrill GC774D30 600cm2 Programy automatyczne | 1 099 zł |
Tefal OptiGrill GC774D30 600cm2 Programy automatyczne | 1 099 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →