Grill kontaktowy Braun MultiGrill 9 Pro Contact grill CG 9160 stal nierdzewna
Zdjęcia 9 |
Braun MultiGrill 9 Pro Contact grill CG 9160 |
|
Grill elektryczny posiada wbudowaną sondę temperatury.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Braun 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Braun.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Braun MultiGrill 9 Pro Contact grill CG 9160 stal nierdzewna
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Braun MultiGrill 9 Pro CG 9160 grill elektryczny z 2 niezależnymi termosta | 873 zł |
Braun MultiGrill 9 Pro CG9160 | 899 zł |
Braun MultiGrill 9 Pro CG9160 | 899 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →