Grill kontaktowy Braun MultiGrill 7 Contact grill CG 7020 stal nierdzewna
Zdjęcia 8 |
Braun MultiGrill 7 Contact grill CG 7020 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Braun 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Braun.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Braun MultiGrill 7 Contact grill CG 7020 stal nierdzewna
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BRA grill kontaktowy CG 7020 0X17900000 | 494 zł |
Grill elektryczny Braun Multigrill 7 CG7020 0X17900000 | 549 zł |
Braun Multigrill 7 CG7020 czarny/inox AGDM-GRIL-BRA-002 | 449 zł |
Grill elektryczny Braun Multigrill 7 CG7020 2000 W | 494 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →