Grill kontaktowy Bosch TCG4215 czarny
Zdjęcia 6 |
Bosch TCG4215 |
|
Zawiera naczynie do pieczenia.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch TCG4215 czarny
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch TCG4215 grill stołowy 3 w 1 indywidualna regulacja temperatury rynna | 545 zł |
Bosch Bosc Kontaktgrill TCG4215 | 577 zł |
Bosch TCG4215 780,64cm2 | 599 zł |
Grill elektryczny Bosch TCG4215 | 597 zł |
Bosch TCG4215 780,64cm2 | 599 zł |
Bosch Grill TCG4215 Contact, 2000 W, Silver/Black ...nie z tej ziemi - OFE | 703 zł |
Bosch | TCG4215 | Grill | Contact | 2000 W | Silver/Black | 686 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →