Grill kontaktowy Braun MultiGrill 9 Contact grill CG 9047 stal nierdzewna
Zdjęcia 9 |
Braun MultiGrill 9 Contact grill CG 9047 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Braun 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Braun.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Braun MultiGrill 9 Contact grill CG 9047 stal nierdzewna
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BRAUN Grill BRAUN CG9047 MultiGrill 9 Srebrny | 999 zł |
Grill elektryczny Braun MultiGrill 9 CG 9047 Black/Stainless Steel | 1 385 zł |
Grill elektryczny Braun MultiGrill 9 CG 9047 Black/Stainless Steel | 1 385 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →