Grill kontaktowy Tefal OptiGrill+ GC7148 czarny
Wideo 1Zdjęcia 14 |
Tefal OptiGrill+ GC7148 |
|
Grill elektryczny Tefal, który zadebiutował w sprzedaży pod koniec 2021 roku, wyróżnia się obecnością specjalnej formy do smażenia w zestawie dostawczym. Dzięki niej zakres modelu nie ogranicza się tylko do przygotowania steków czy innych dań mięsnych. Forma przeznaczona jest więc do pieczenia, pozyskiwania różnego rodzaju ciastek i przekąsek, w tym frytek. Dodatkowo jest napisane, że można tu dostać dania z charakterystyczną chrupiącą skórką i/lub podgrzać wcześniej ugotowane potrawy.
Grill kontaktowy Tefal OptiGrill + GC 7148 otrzymał również tradycyjne tłoczone płyty 30x20 cm, które dzięki powłoce zapobiegającej przywieraniu pozwalają na smażenie steków o dowolnym stopniu smażenia bez użycia oleju. Użytkownicy mają dostęp do 6 automatycznych programów, w których parametry pracy ustalane są przez urządzenie m.in. na podstawie danych z czujnika mierzącego grubość produktu. W ten sposób można dostać kanapkę lub burgera, ugotować drób, kiełbaski lub ryby/owoce morza. Pozostałe dania można uzyskać w trybie ręcznym, dla którego dostępne są 4 różne temperatury podgrzewania. Zarówno patelnię, talerze, jak i tackę na tłuszcz można czyścić z brudu w zmywarce.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tefal 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tefal.
Kup Tefal OptiGrill+ GC7148 czarny
Wszystkie ceny 12 →Tefal Optigrill Grill Elekryczny Czarny 50 x 50 x 28 cm 72 kg GC 7148 | 703 zł |
Grill Tefal Optigrill + GC714834 | 647 zł |
Grill elektryczny TEFAL OPTIGRILL+ SNACKING&BAKING GC7148 | 749 zł |
Tefal OptiGrill+ & Snacking & Baking | 792 zł |
Grill elektryczny Tefal GC7148 | 744 zł |