Контактний гриль Tefal OptiGrill Elite GC750 чорний (GC750830)
Відео 2Фото 4 |
Tefal OptiGrill Elite GC750 нержавіюча сталь чорний |
|
Дисплей із зворотним відліком часу приготування і вибором продукту або ступеня прожарки. Автоматично підбирає необхідний рівень прожарювання залежно від товщини продукту.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tefal OptiGrill Elite GC750 чорний
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Tefal Optigrill Elite GC7508 grill kontaktowy czarny 2000 W B09V1JK2JH | 990 zł |
Grill Opiekacz Elektryczny TEFAL Optigrill GC7508 | 999 zł |
Tefal GC750830 OptiGrill Elite | 999 zł |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості електрогриля Tefal OptiGrill Elite GC7508:бургер
сендвіч
риба
морепродукти
картопля
перець
червоне м'ясо
курка
ковбаса
бекон
баклажан
помідор
- Приготування заморожених продуктів
- Функція засмаженою скоринки
- Довжина мережевого шнура – 60 см
Модификації Tefal OptiGrill Elite GC750
Ціни на Tefal OptiGrill Elite GC750 |
---|---|---|---|---|
Tefal OptiGrill Elite GC750D нержавіюча сталь | від 629 zł | 25 пропозицій | ||
Tefal OptiGrill Elite GC750 чорний | від 990 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →