Uchwyt ścienny TECHLY ICA-PLB 147M (301429)
Zdjęcia 4 |
TECHLY ICA-PLB 147M |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TECHLY 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TECHLY.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TECHLY ICA-PLB 147M
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TECHLY ICA-PLB 147M 2 Maksymalne VESA NormVESA 75 x 75 | 377 zł |
Techly Uchwyt ścienny LCD (301429) 55'' UCH-SCI-TEH-017 | 419 zł |
Techly Uchwyt ścienny LCD/LED 23-55cali regulowany 70kg, czarny | 369 zł |
Uchwyt ścienny LCD/LED Techly 23'-55', 70 kg, obrotowy | 360 zł |
Uchwyt ścienny LCD/LED 23-55cali regulowany 70kg, czarny | 381 zł |
Uchwyt ścienny LCD/LED Techly 23-55" regulowany, czarny | 382 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →