Uchwyt biurkowy TECHLY ICA-LCD 382-D (027514)
Zdjęcia 12 |
TECHLY ICA-LCD 382-D |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TECHLY 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TECHLY.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TECHLY ICA-LCD 382-D
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Techly ICA-LCD-382-D uchwyt na biurko do 2LCD 3302 cm 13 cali - 6858 cm 27 | 270 zł |
TECHly PODWÓJNE RAMIĘ BIURKOWE 2X LED/LCD 13-27 CA | 260 zł |
TECHLY 27514 Uchwyt | 286 zł |
Techly Uchwyt biurkowy na 2 monitory 13" - 27" (ICA-LCD 382-D) | 236 zł |
Uchwyt biurkowy TECHLY, VESA 100x100, 20 kg | 270 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →