Uchwyt biurkowy TECHLY ICA-LCD S07L (363753)
Zdjęcia 8 |
TECHLY ICA-LCD S07L |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TECHLY ICA-LCD S07L
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TECHLY 363753 Uniwersalny uchwyt do telewizora 32" do 65" Czarny | 273 zł |
Techly Stojak biurkowy ICA-LCD S07L 32'' - 65'' | 253 zł |
Stojak / Podstawka LCD/LED Techly 32'-65' 45kg. | 273 zł |
Uchwyt do TV TECHLY ICA-LCD S07L (nośność 45kg \32 - 65 cali) | 272 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →