SSD Team Group Vulcan G T253TG001T3C301 1 TB
Wideo 8Zdjęcia 5 |
Team Group T253TG001T3C301 2021 rok |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Team Group 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Team Group.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Team Group Vulcan G T253TG001T3C301 1 TB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Team Group T-FORCE Vulcan G SSD - 1TB - SATA-600 - 2.5" | 401 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! TEAM GROUP Vulcan G 1TB SATA3 6Gb/s 2.5inch SSD 550/50 | 318 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! TEAM GROUP Vulcan G 1TB SATA3 6Gb/s 2.5inch SSD 550/ | 315 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →