SSD Team Group MP44 TM8FPW002T0C101 2 TB
Zdjęcia 4 |
Team Group TM8FPW002T0C101 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Team Group 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Team Group.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Team Group MP44 TM8FPW002T0C101
Ceny na Team Group MP44 TM8FPW002T0C101 |
---|---|---|---|---|
Team Group MP44 TM8FPW001T0C101 1 TB | od 408 zł | 3 oferty | ||
Team Group MP44 TM8FPW002T0C101 2 TB | od 730 zł | 1 oferta | ||
Team Group MP44 TM8FPW004T0C101 4 TB | od 1 473 zł | 1 oferta | ||
Team Group MP44 TM8FPW008T0C101 8 TB | od 4 759 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →