SSD Team Group MS30 M.2 TM8PS7256G0C101 256 GB M.2 2280
Wideo 4 | 121 zł Kup! Dysk SSD TeamGroup MS30 256GB M.2 2280 SATA III (TM8PS7256G0C101)Morele.netDostawa: w Polsce Złóż skargę |
Team Group TM8PS7256G0C101 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Team Group 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Team Group.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Team Group MS30 M.2 TM8PS7256G0C101
Ceny na Team Group MS30 M.2 TM8PS7256G0C101 |
---|---|---|---|---|
Team Group MS30 M.2 TM8PS7256G0C101 256 GB M.2 2280 | od 121 zł | 1 oferta | ||
Team Group MS30 M.2 TM8PS7512G0C101 512 GB M.2 2280 | od 236 zł | 2 oferty | ||
Team Group MS30 M.2 TM8PS7001T0C101 1 TB M.2 2280 | od 295 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →