SSD Team Group CX2 T253X6001T0C101 1 TB
Wideo 8Zdjęcia 4 |
Team Group T253X6001T0C101 2020 rokCX (klasyczne 2.5") |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Team Group 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Team Group.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Team Group CX2 T253X6001T0C101 1 TB
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Team Group CX2 CLASSIC SSD - 1TB - SATA-600 - 2.5" | 329 zł |
Dysk TEAM GROUP CX2 1TB SSD | 299 zł |
Dysk TEAM GROUP CX2 1TB SSD T253X6001T0C101 | 299 zł |
Dysk TEAM GROUP CX2 1TB SSD | 299 zł |
HP Cartouche d'encre trois couleurs 303XL grande capacité autentyczny | 295 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Team Group CX2 T253X6001T0C101
Ceny na Team Group CX2 T253X6001T0C101 |
---|---|---|---|---|
Team Group CX2 T253X6256G0C101 256 GB | od 94 zł | 8 oferty | ||
Team Group CX2 T253X6512G0C101 512 GB | od 160 zł | 3 oferty | ||
Team Group CX2 T253X6001T0C101 1 TB | od 285 zł | 9 oferty | ||
Team Group CX2 T253X6002T0C101 2 TB | od 524 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →