SSD Team Group MP33 PRO M.2 TM8FPD001T0C101 1 TB
Wideo 6 |
Team Group TM8FPD001T0C101 512 GB1 TB |
|
Dysk SSD 1TB od producenta Team Group jest wykonany w kompaktowej obudowie M.2 2280, otrzymał pamięć flash 3D TLC NAND i zapewnia interfejs połączenia PCI-E 3.0 4x. Dysk SSD można przypisać do średniej półki cenowej i jest polecany do instalacji w komputerach do gier lub do montażu wysokowydajnych stacji roboczych. Dzięki magistrali PCIe i obsłudze protokołu NVMe model zapewnia szybki transfer danych, który jest nawet 4 razy szybszy niż możliwości analogów SATA.
Tak więc SSD Team Group MP33 PRO M.2 TM8FPD001T0C101 1 TB jest w stanie odczytywać dane z prędkością do 2100 MB/s i zapisywać do 1700 MB/s. Ponadto twierdzi się również, że szybkie przetwarzanie dużych ilości informacji (na przykład jednoczesne kopiowanie wielu plików), ponieważ wartości IOPS dla zapisu i odczytu przekraczają 200 tysięcy operacji na sekundę. Producent udziela na dysk 5-letniej ograniczonej gwarancji, a dodatkowym potwierdzeniem wysokiej niezawodności modelu jest MTBF na poziomie 2 mln godzin oraz doskonały gwarantowany zasób zapisu (TBW) na poziomie 600 TB. Dodatkowo w okresie gwarancyjnym możesz całkowicie nadpisywać dane dosłownie co trzy dni (DWPD 0,3 razy / dzień).
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Team Group 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Team Group.
Kup Team Group MP33 PRO M.2 TM8FPD001T0C101 1 TB
Dysk SSD TeamGroup MP33 Pro 1TB M.2 2280 PCI-E x4 Gen3 NVMe (TM8FPD001T0C1 | 309 zł |
TEAMGROUP SSD 1 TB 2,4/2,1 G MP33 PRO M.2 PCIe TEM | 379 zł |
Team Group Mp33 Pro Gen 1tb Ssd M.2 Przezroczysty TM8FPD001T0C101 | 351 zł |
Modyfikacje Team Group MP33 PRO M.2 TM8FPD001T0C101
Ceny na Team Group MP33 PRO M.2 TM8FPD001T0C101 |
---|---|---|---|---|
Team Group MP33 PRO M.2 TM8FPD512G0C101 512 GB | od 200 zł | 3 oferty | ||
Team Group MP33 PRO M.2 TM8FPD001T0C101 1 TB | od 309 zł | 3 oferty | ||
Team Group MP33 PRO M.2 TM8FPD002T0C101 2 TB | od 609 zł | 3 oferty |