Pamięć RAM Team Group Elite SO-DIMM DDR4 1x8Gb TED48G3200C22-S01
Team Group TED48G3200C22-S01 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Team Group 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Team Group.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Team Group Elite SO-DIMM DDR4 1x8Gb TED48G3200C22-S01
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Team Group Elite TED48G3200C22-S01 moduł pamięci 8 GB 1 x 8 GB DDR4 3200 M | 88 zł |
Pamięć RAM TEAM GROUP Elite 8GB 3200MHz | 79 zł |
Pamięć RAM TEAM GROUP Elite 8GB 3200MHz TED48G3200C22-S01 | 79 zł |
Modyfikacje Team Group Elite SO-DIMM DDR4 1x8Gb
Ceny na Team Group Elite SO-DIMM DDR4 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Team Group Elite SO-DIMM DDR4 1x8Gb TED48G2400C16-S01 | od 279 zł | 1 oferta | ||
Team Group Elite SO-DIMM DDR4 1x8Gb TED48G2666C19-S01 | od 85 zł | 1 oferta | ||
Team Group Elite SO-DIMM DDR4 1x8Gb TED48G3200C22-S01 | od 79 zł | 4 oferty |
Polecamy