Pamięć RAM Team Group Elite DDR4 1x16Gb TED416G2666C1901
Team Group TED416G2666C1901 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Team Group 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Team Group.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Team Group Elite DDR4 1x16Gb
Ceny na Team Group Elite DDR4 1x16Gb |
---|---|---|---|---|
Team Group Elite DDR4 1x16Gb TED416G2400C1601 | od 229 zł | 1 oferta | ||
Team Group Elite DDR4 1x16Gb TED416G2666C1901 | od 299 zł | 2 oferty | ||
Team Group Elite DDR4 1x16Gb TED416G3200C2201 | od 149 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →