Pamięć RAM Team Group Elite DDR3 1x8Gb TED38G1600C1101
Wideo 17 |
Team Group TED38G1600C1101 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Team Group 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Team Group.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Team Group Elite DDR3 1x8Gb TED38G1600C1101
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Team Group Elite | 111 zł |
Pamięć TeamGroup Elite, DDR3, 8 GB, 1600MHz, CL11 (TED38G1600C1101) | 83 zł |
Pamięć DIMM DDR3 TEAM GROUP TED38G1600C1101, 8 GB, 1600 MHz, CL11 | 79 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →