Telewizor TCL 75C645 75 "
Zdjęcia 4 |
Kup TCL 75C645 75 "
Wszystkie ceny 11 →Telewizor QLED TCL 75C645 75 cali 4K UHD | 3 963 zł |
TCL 75C645 QLED TV-LCD-TCL-0211 | 3 999 zł |
Telewizor TCL 75C645 75" QLED 4K Google TV Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2 | 3 990 zł |
Telewizor TCL 75C645 75" QLED 4K Google TV Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2 | 3 999 zł |
Pomiar telewizji kwantowej
Telewizor TCL 75C645 jest wyposażony w zaawansowany 75-calowy wyświetlacz Quantum Dot LED (QLED) w stylowej konstrukcji praktycznie bez ramki. Znacząco poprawia to wizualną percepcję obrazu. Obsługa HDR10+ i Dolby Vision uzupełnia paletę kolorów, czyniąc kolory bardziej realistycznymi i dokładnymi. Poprawia także wyrazistość nawet najdrobniejszych szczegółów, świateł i cieni, dzięki czemu obiekty w najciemniejszych obszarach kadru są bardziej widoczne. Technologia Motion Clarity zapewnia płynność klatek, eliminując rozrywanie i rozmycie w szybko poruszających się scenach.
Gry bez opóźnień
Tryb Game Master optymalizuje wydajność poprzez redukcję opóźnień (ALLM), dzięki czemu konsole do gier podłączone przez HDMI mogą w pełni wykorzystać swój potencjał. Technologia DLG (Dual Line Gate) firmy TCL zwiększa częstotliwość odświeżania ekranu do 120 Hz, aby zapewnić maksymalną szczegółowość i kompatybilność z popularnymi grami, ale rozdzielczość ekranu zostanie zmniejszona do FHD. Inteligentny system operacyjny Google TV, oparty na Android TV 11, zapewnia pełny dostęp do popularnych cyfrowych usług multimedialnych. Sterowanie może odbywać się za pomocą poleceń głosowych i asystentów od Google/Amazon. Transmisja treści na duży ekran możliwa jest bezpośrednio ze smartfona lub tabletu za jednym dotknięciem w trybie bezprzewodowym. Obsługiwana jest także funkcja obrazu w obrazie.
Dźwięk w trzech wymiarach
Obsługa dekodera Dolby Atmos pozwala stworzyć potężny 30-watowy system audio z wciągającym dźwiękiem przestrzennym. Poprawia to realizm wrażeń dźwiękowych w filmach i grach, czyniąc dźwięk bardziej przestrzennym i kierunkowym, co pomaga określić lokalizację akcji za pomocą ucha. Daje to przewagę w strzelankach i grach wyścigowych.
Modyfikacje TCL 75C645
Ceny na TCL 75C645 |
---|---|---|---|---|
TCL 43C645 43 " | od 1 538 zł | 13 oferty | ||
TCL 50C645 50 " | od 1 789 zł | 16 oferty | ||
TCL 55C645 55 " | od 1 989 zł | 16 oferty | ||
TCL 65C645 65 " | od 2 729 zł | 7 oferty | ||
TCL 75C645 75 " | od 3 963 zł | 11 oferty | ||
TCL 85C645 85 " | od 6 198 zł | 10 oferty |