Plecak Targus Sagano EcoSmart Travel 15.6 22 l (TBB634GL)
Zdjęcia 19 |
Targus Sagano EcoSmart Travel 15.6 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Targus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Targus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Targus Sagano EcoSmart Travel 15.6 22 l
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Targus Plecak podróżny 16 cali Sagano EcoSmart Travel czarno-zielony AOTAR | 279 zł |
Targus Sagano Travel Backpack 16'' TOR-LAP-TAR-312 | 209 zł |
Plecak na laptopa TARGUS Sagano EcoSmart Travel 16 cali Czarno-szary | 214 zł |
TARGUS Plecak podróżny 16 cali Sagano EcoSmart Travel Black/Grey TBB634GL | 286 zł |
Targus Plecak podróżny 16 cali Sagano EcoSmart Travel czarno-zielony 94767 | 286 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →