Plecak Targus Sagano EcoSmart Commuter 16 20 l (TBB635GL)
Zdjęcia 15 |
Targus Sagano EcoSmart Commuter 16 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Targus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Targus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Targus Sagano EcoSmart Commuter 16 20 l
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Targus Sagano TBB635GL 16" EcoSmart plecak dojeżdżający do pracy czarny/sz | 244 zł |
Plecak na laptopa TARGUS Sagano EcoSmart Commuter 16 cali Czarno-szary | 193 zł |
Targus, Plecak 16 cali Sagano EcoSmart Commuter, Czarno-Szary | 223 zł |
Targus Plecak 16 cali Sagano EcoSmart Commuter - Black/Grey | 198 zł |
Plecak na laptopa TARGUS Sagano EcoSmart Commuter 16 cali Czarno-szary | 193 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →