Plecak Trust Lisboa Backpack 16 23 l
Wideo 1Zdjęcia 17 |
Trust Lisboa Backpack 16 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Trust 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Trust.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Trust Lisboa Backpack 16 23 l
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Trust Lisboa Plecak na laptopa 40 cm torba podróżna 23 l z paskiem na kółk | 150 zł |
Plecak na laptopa TRUST Lisboa 16 cali Niebieski | 150 zł |
Trust Lisboa 25244 16" Czarny | 160 zł |
Plecak na laptopa TRUST Lisboa 16 cali Niebieski 25124 | 150 zł |
pokaż 9 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →