Klawiatura
SteelSeries Apex 7 Blue Switch
Wideo 23Zdjęcia 7 |
SteelSeries Apex 7 Blue Switch |
|
Wbudowany wyświetlacz może wyświetlać różne informacje, w tym z gier, odtwarzacza i innych aplikacji. Ułatwia również pracę z różnymi rodzajami ustawień klawiatury. Możliwość nagrywania makr w locie.
Jak wybrać klawiaturę do gierOmawiamy różnice między rodzajami przełączników i dodatkowym wyposażeniem klawiatur gamingowych
Różnice między różnymi typami klawiatur, ich rozmiarami i typami układówZrozumienie, czym pełnowymiarowa klawiatura różni się od TKL i jaka jest różnica między układami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SteelSeries 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SteelSeries.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SteelSeries Apex 7 Blue Switch
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Klawiatura STEELSERIES Apex 7 | 820 zł |
SteelSeries Apex 7 Blue Switch Czarny | 749 zł |
Klawiatura STEELSERIES Apex 7 64774 | 820 zł |
[From Japan] SteelSeries Apex 7 Blue Switch US Key Gaming Keyboard Display | 1 104 zł |
SteelSeries Apex 7 Blue Switch Czarny | 749 zł |
Steelseries Apex 7 Blue Switch Gaming Mechanical Keyboard Posrebrzany 1357 | 1 065 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje SteelSeries Apex 7
Ceny na SteelSeries Apex 7 |
---|---|---|---|---|
SteelSeries Apex 7 Blue Switch | od 749 zł | 7 oferty | ||
SteelSeries Apex 7 Brown Switch | od 749 zł | 6 oferty | ||
SteelSeries Apex 7 Red Switch | od 799 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →