Клавіатура
SteelSeries Apex 7 Blue Switch
Відео 23Фото 7 |
SteelSeries Apex 7 Blue Switch |
|
Вбудований дисплей може відображати різну інформацію, в тому числі з ігор, плеєра та інших додатків. Також він спрощує роботу з різного виду настройками клавіатури. Можливість запису макросів"на льоту".
Як вибрати ігрову клавіатуруРозбираємось у відмінностях між типами свічок та додатковим оснащенням ігрових клавіатур
Відмінності між різними типами клавіатур, їх розмірами та видами розкладокРозбираємось, чим повнорозмірна клавіатуру відрізняється від TKL і у чому різниця між розкладками
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SteelSeries 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SteelSeries.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SteelSeries Apex 7 Blue Switch
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Klawiatura STEELSERIES Apex 7 | 820 zł |
SteelSeries Apex 7 Blue Switch Czarny | 749 zł |
Klawiatura STEELSERIES Apex 7 64774 | 820 zł |
[From Japan] SteelSeries Apex 7 Blue Switch US Key Gaming Keyboard Display | 1 104 zł |
SteelSeries Apex 7 Blue Switch Czarny | 749 zł |
Steelseries Apex 7 Blue Switch Gaming Mechanical Keyboard Posrebrzany 1357 | 1 065 zł |
Відеоогляди
Модификації SteelSeries Apex 7
Ціни на SteelSeries Apex 7 |
---|---|---|---|---|
SteelSeries Apex 7 Blue Switch | від 749 zł | 7 пропозицій | ||
SteelSeries Apex 7 Brown Switch | від 749 zł | 6 пропозицій | ||
SteelSeries Apex 7 Red Switch | від 799 zł | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →